המלצות

אני משקיע רבות באימונים,במופע ,בתלבושות ובכל הפרטים הקטנים וזה מחמם את הלב כשהאנשים מעריכים זאת ומחזירים מעבר לפידבק המיידי במהלך ובתום המופע, גם מילה כתובה. חלק מהדברים הטובים שאומרים עלי:

בוקר אור,

המון תודה לך, על האנרגיות הטובות, על ההשקעה מכל הלב ועל הזרימה.

שתמשיך לשמח אנשים ולהצליח. אלעד מודה לך מאוד והיה מאושר מההפעלה שלך.

חזק ואמץ והמון בריאות.

ציפי שקד 12.1.19

הי אלון, רציתי לומר תודה רבה על מסיבת חנוכה נפלאה בייחוד בזכות המופע שלך,לא רק להטוטן ואיש קרקס מופלא שסילק לנו את החושך בקפיצות לתוך חישוק בוער ללא מורא כי אם שחקן וקומיקאי שהצליח לרגש ולשמח צעירים ומבוגרים כאחד ואף פעוטות. בנוסף למופע גם הסדנא מהנה ומומלצת,נשמח לשתף פעולה גם בעתיד. לימור מבנימינה

חנוכה 2017 מופע בפני משפחות קהילת בינימינה


בוקר טוב אלון,

תודה על הפעלה מקסימה ומופע מצחיק וסוחף,

עמידה בזמנים, שיתוף פעולה ,נכונות לתת ולעזור הראויים להערכה.

הילדים מאוד מאוד נהנו,

היה פשוט מקסים, תודה!

מילי הררי

הפקולטה להנדסת תעשייה וניהול ,הטכניון. חנוכה 18.12.17


אלון היי
תודה קודם כל על המופע שעשית בפסטיבל הדיג’רידו באשרם , היה נהדר, משך וריתק מלא אנשים והיית בדיוק המרענן ושובר ה’שיגרה’ו בתוך התכנית האמנותית.
יורם סיוון, מנהל אמנותי פסטיבל הדיג’ירידו
מופע בפסטיבל הדיגי’רידו, אשראם במדבר אוקטובר2012

 אלון

תודה על מופע מרתק, קסום ומתקשר טוב עם הקהל, רואים שאתה יודע את המלאכה, הצעירים והמבוגרים גם יחד נהנו מאד. היכולת להמשיך ולהתנסות באופן אישי היה מאד במקום- תודות המון.

שולה דורון

6.10.17 המוזיאון הפתוח לצילום, תל חי


הי אלון

אנו משפחת פז , רצינו להודות לך על הפעלה משובחת ומופע מעולה ביום ההולדת של רוני .

רוני הרגישה בעננים…

היה משעשע, מצחיק , כיפי ומלהיב להורים ולילדים כאחד !

קיבלנו תגובות נלהבות מכל ההורים שנכחו במסיבה

באופן אישי …אני ואשתי היינו בלא מעט מסיבות יום הולדת , ואתה היית המפעיל הטוב ביותר שנתקלנו בו !!

נשמח מאד להמליץ עליך בכל הזדמנות

משפ’ פז


לפני כחודש חגגנו יומולדת לבני בן ה-5 ואפילו שקצת עבר זמן, זה כל הזמן יושב לי בראש – חייבת לשתף בחוויה המדהימה שעברנו. אל אלון מקרקס לוקו הגענו דרך המלצה ומההתקשרות הראשונה עם אלון הבנו שמדובר בבחור רציני(:))) ושאפשר לסמוך עליו. סיכמנו את כל הפרטים בטלפון ובמייל וביום האירוע אלון הגיע בדיוק בזמן ובצורה מקצועית הכין את המקום להפעלה תוך שהוא יוצר קשר עם בני ושובר את הקרח. המופע היה מרהיב והשאיר את הילדים ואת ההורים פעורי פה. אלון, אפשר להגיד, נהל את היומולדת והקדיש לכל פרק את הזמן הנדרש, הדלת נרות, אוכל,הפעלת הילדים וטעימה מעולמו של אלון. ולבסוף, הדובדבן שבקצפת, מופע האש. המופע שהיה מצחיק ומגוון והצליח לרתק את הילדים במשך כל זמן היומולדת. ממליצה . בחום, יומולדת שלא נשכח!

שלי ויניב סקופ


חגגנו לבננו בן ה7 יום הולדת אתמול. הזמנו את אלון להפעלת קרקס והיה מקסים. בתוך שניות אלון יצר קשר מצויין עם הילד שלי בהמשך האינטראקציה עם כל הילדים היתה מצויינת! כולם השתתפו, כולם נהנו ולא נעים להודות ההורים התמוגגו כמו ילדים. המופע סוחף לכל המשפחה, היכולות של אלון מדהימות ומופע האש בחושך עשה את שלו. כולנו חזרנו הביתה עם חיוך על הפנים ועם טעם של עוד. תודה גדולה לך אלון, נמליץ ונהיה בקשר בהמשך.

מירה ועידו נגב