יום הולדת קרקסי

 

יום הולדת קרקסי עם קרקס לוקו הוא שילוב מנצח של צפייה במופע קרקס אמיתי מבדר, מרהיב ולא שיגרתי והפעלת להטוטנות צבעונית, אקטיבית ומאתגרת.

תכנית יום ההולדת נפתחת במופע קרקס מבדר, ייחודי, וירטואוזי, שלא מן העולם הזה!!

במופע אלמנטים מרהיבים הכוללים: להטוטים מורכבים עם חרבות וכדורים,קפיצה דרך חישוק אש,הקטע המפורסם עם מיטת המסמרים,איזון ארבעה כיסאות על האף,להטוטי צלחות סיניות ועוד תרגילים מאתגרים ומרשימים.

כל הקטעים במופע משולבים בהומור וליצנות מודרנית,באינטראקציה מתמדת עם קהל הילדים ,שמשתלבים בחלקים מן המופע. המופע מוגש בצורה משעשעת וידידותית לילדים. ו ילד יום ההולדת זוכה להתייחסות מיוחדת ,ולוקח גם הוא חלק במופע,כשהוא הופך להיות לוליין הלבוש בגדי קרקס ויחדיו נעשה להטוטים מסובכים. אורכו של המופע הוא כ 40 דקות של צחוק ,הנאה והרבה כיף!

לאחר המופע הילדים יקבלו הסברים והדגמות בצורה אינטראקטיבית ומשעשעת על כלי הלהטוטנות השונים, כשמיד לאחר מכן הם יתנסו בעצמם במגוון אביזרי הקרקס השונים. הילדים מקבלים: צלחות סיניות, דיאבולו, מקלות פרח, חישוקים, כדורים,מקלות סרט, סטפים, פויזים ,אלות קרקס ועוד…

יום הולדת קרקסי

הילדים מתחילים במשחקים השונים,כשאנו נעבור, נכוון ונאתגר. פעילות זו מלאת חיים, צבעונית ואקטיבית ומשלבת שיתוף פעולה,דימיון ומשחק. הערך המוסף מלבד להנאה הגדולה והכיף הוא שיפור הקורדינציה והריכוז. אין לתאר את האושר והסיפוק של הילדים . כל הילדים מוצאים עצמם נסחפים אחר החוויה בשל המגוון הרחב של ציוד הקרקס, הכיף, האתגר ושיתוף הפעולה בין הילדים . אורכה של ההפעלה הוא כ 20 דקות.

סדנת להטוטים     ג'אגלינג

הפעילות מתאימה לילדים החל מגיל ארבע,הגישה ורמת התרגילים המוצגים מותאמים לגילאי הילדים.

לאחר סדנת הקרקס, נתכנס לטקס יום הולדת הכולל:  עוגה,הדלקת נרות, ברכות, הרמה על כסא.

נקנח במופע להטוטי אש מרהיב,הילדים נפעמים ונרגשים למראה הלהבות במגוון הכלים השונים: לפידי אש,מניפות אש, בליעת אש,מוט זיקוקים, קסדת האש,קפיצה דרך חישוק אש …

ליום ההולדת אגיע עם מערכת הגברה מקצועית,מחצלות לילדים, עמדת קרקס יפה, מעוצבת, צבעונית ועמוסה בכלי להטוטנות מגוונים. כל הקטעים מלווים במוזיקה קרקסית עליזה וקלילה. אורכה של תכנית יום ההולדת הקרקסי היא כשעתיים.

קרקס לוקו אחראי על כל תפעול יום ההולדת ברמת הבידור ,תוכן וניהול הזמן. אתם אחראים על אוכל, עוגה והפתעות  .אפשר לומר בביטחון מלא כי הניסיון הרב, המקצועיות ,החן והכישרון מובילים את קרקס לוקו להציג יום הולדת קרקסי  איכותי, לא שיגרתי,מושקע  וייחודי שישאיר את הילדים כמו גם המבוגרים צוחקים, מרוגשים ,נלהבים וזועקים לעוד…!

כל הפעילויות של קרקס לוקו מבוטחות בביטוח צד ג’ ייעודי למופעים והפעלות קרקס.

לנוחיותכם וכחלק מהשירות, אשמח לשלוח לכם למייל הזמנה קרקסית ליום ההולדת ,כדוגמת ההזמנה שמתחת. עליכם למלא את שם הילד, גיל ,מקום האירוע,שעה ומספר טלפון ליצירת ו קשר. אני מקווה שההזמנה תמצא חן בעינכם ותמצאו אותה ראויה.

sample