קייטנת קרקס לוקו

הקיץ מתקרב ואיתו הקייטנות , גם השנה הכנו מתכונת מנצחת ליום קרקסי מלהיב במיוחד,שימלא יום מרתק ואקטיבי בפעילות צבעונית שכולה כיף,אתגר וצחוק.
מניסיון של שנים אפשר לומר בביטחון מלא כי תוכנית יום קרקס בקייטנה היא איכותית,מוצלחת ביותר ומבטיחה יום מלא הנאה.
התוכנית שייצרנו משלבת צפייה במופע קרקס והפעלות אקטיביות של הילדים במגוון מקצועות הקרקס .

לפניכם תוכנית יום קרקסי בקייטנה שלכם:

נתחיל את היום בקבלת פנים על קביים ג€“ דמויות על קביים בתלבושות ססגונית תיצורנה אינטרקציה משעשעת עם הילדים תקבל את פניהם ,תברכם לשלום ותפזר נצנצים. הילדים נלהבים למראה הדמויות הססגוניות, הגבוהות והחביבות…

מופע פתיחה: מופע מבדר , קרקסי ,ווירטואוזי ומלהיב. במופע טכניקת קרקס ברמה גבוהה,אינטראקציה עם הקהל, קומדיה וצחוק.
אלמנטים מרהיבים מן המופע :איזון ארבעה כסאות על האף, הקטע המפורסם של מיטת המסמרים, קפיצה דרך חישוק אש ולהטוטים מורכבים נוספים…
המופע הוא בשיתוף קהל הילדים,מלהיב ומלווה במוזיקה קצבית.

לאחר מכן נתפזר לסדנאות: אפשר לבחור סדנא אחת או כמה במקביל.

סדנת ג’אגלינג: סדנא מנצחת, להטוטן מקצועי מגיע עם ציוד מעולם הג’אגלינג חדיש , צבעוני והרבה…, מתחיל במופע מוצלח במיוחד, מבדר ובשיתוף הילדים ובו תוצג הדרך למשחק בכלי הג’אגלינג, כשלאחריו ישנו זמן לילדים להתנסות בכלי הג’אגלינג.
הסדנא מאתגרת, מלאת חיים, צבעונית והיא הצלחה מובטחת.
מתאימה לילדים החל מגיל 5 ואילך, מספר המשתתפים עד 35 ילד, אורך הפעילות 45 דק’.

סדנת שיווי משקל וקביים: להיות גבוה גם אם זה ליום אחד , מספר רב של קביים ורולה בולה { גליל שעליו מונח קרש ומנסים למצוא את שיווי המשקל}, מחולקים לילדים.
לאחר הסבר על הדרך לשימוש ומספר תרגילים להבנת שיווי המשקל, הילדים יתנסו בחוויה , אי אפשר לתאר את האושר והסיפוק של הילדים ובמיוחד לאחר שהם מצליחים.
הסדנא בטוחה לגמרי, לאחר שנעשתה פעמים רבות ב 100% הצלחה, יש לנו הניסיון והידע לביטחון מושלם. מתאימה לילדים קצת יותר גדולים, החל מגיל 8, אורך הפעילות 45 דק’.

סדנת הכנת ציוד ג’אגלינג: בסדנא נכין פויזים ו\או כדורים, נלמד את אופן השימוש בהם ונקח הביתה להראות לח’ברה ולהתאמן. סדנת יצירה פעילה ונשארת מזכרת שאיתה אפשר לשחק בבית עם ההורים או החברים. מתאימה לילדים החל מגיל 5, אורך הפעילות 45 דק’, מספר משתתפים עד 35 ילד.

סדנת בלוני צורות: בסדנא נלמד להכין מבלונים צורות שונות ומשונות ,כלב ,תוכי ,חרב,כתר, פרח, לב… סדנא חוויתית וצבעונית עם שימת דגש על פיתוח היצירתיות, כשאני משלב בנוסף משחקים המעודדים הבעה ויצירה עם הבלונים .

בסוף היום: כינוס של כולם לסיכום וצפייה במופע אש מרהיב, הילדים מרותקים ונלהבים למראה הלהבות במגוון כלים שונים:מניפות אש, קפיצה דרך חישוק אש, בליעת אש,לפידי אש,קסדת אש… בסדרת תרגילים מרשימה וירטואוזית ועוצרת נשימה.

כל הפעילויות שלנו מבוטחות בביטוח צד ג’ לפעילות קרקס , יש לנו ניסיון רב בעבודה עם קייטנות, הכי חשוב אנו אוהבים ילדים ואת המקצוע שלנו .

מחירים: משתנים בהתאם לכמות הילדים ולמספר מפעילים, וביחס לסדנאות הנבחרות. לכל עניין אשמח להיות בשבילכם ולמענכם, לכל קייטנה הצרכים המיוחדים שלה, ולכן אפשר להכין תוכנית שמתאימה לכל אחד.